Zapraszamy na stoisko Profeto na targach SacroExpo

Na tegorocznym targowym stoisku Profeto o numerze D46 będzie dostępna nasza kawa, książki, audiobooki, kosmetyki i biżuteria, no i oczywiście my – gotowi do rozmów z naszymi Czytelnikami i Słuchaczami.

Serdecznie zapraszamy na kawę Paray-le-Monial. Jest to specjalnie dla Profeto przygotowywana mieszanka ręcznie palonych ziaren brazylijskich, indyjskich i kolumbijskich. Zachwyca intensywnym czekoladowym aromatem oraz delikatnym zapachem suszonych pestkowców. Idealne komponuje się z mlekiem i doskonale parzy się w ekspresach każdego rodzaju. Kupując naszą kawę, wspierasz budowę studni w Czadzie. Misje prowadzone przez sercanów można też wspomóc zakupami herbaty i mydełek. 

Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą wydawniczą. Na targach w Kielcach będą dostępne m.in. wszystkie książki i audiobooki autorstwa ks. Michała Olszewskiego SCJ, a sam autor gotów do wpisania dedykacji i błogosławieństwa dla czytelników. Szczególnie polecamy naszą najnowszą książkę „Ruach. Moc miłości” poświęconą Duchowi Świętemu.

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO już od ponad 20 lat skupia w Targach Kielce całą branżę sakralną. Wydarzenie przyciąga Wystawców i Gości z Polski oraz wielu krajów zagranicznych. W ubiegłorocznej edycji spotkania branży sakralnej wzięły udział 172 firmy z 8 krajów, a kielecki ośrodek wystawienniczy odwiedziło 2 500 Gości.

Zapisy na stronie https://www.targikielce.pl/sacroexpo