Gdzie nas słychać?

FM (radio analogowe)

Radio Profeto jest słyszalne w Krakowie i okolicach na częstotliwości 92.1 FM oraz w okolicach Limanowej i na Nowosądecczyźnie na 100.3 FM

INTERNET

Oprócz strony profeto.pl/radio można nas słuchać również przez aplikacje (w systemie Android lub OS): TuneIn, MyTuner, Radio internetowe, ReplaIo, Onlineradiobox, Radioline, Polskie Stacje Radiowe, Streema.

SYSTEM CYFROWY DAB+
Jesteśmy w kilku miejscach w Polsce w testowanym systemie cyfrowym DAB+ (Digital Audio Broadcasting ) – technika pozwalająca nadawać programy radiowe w formie cyfrowej. DAB+ od analogowego radia FM odróżnia m.in. gwarancją czystego dźwięku bez zakłóceń oraz bardziej wydajnego wykorzystywania dostępnych częstotliwości.

WAŻNE!!!
Jeśli masz cyfrowy odbiornik radia w systemie DAB+ w domu lub w samochodzie (często jest to odbiornik dwusystemowy FM/DAB+) możesz nasz usłyszeć we Wrocławiu, Gdańsku, Bielsku Białej, Nowym Sączu i Andrychowie.

INTERNET USA
Jesteśmy również dostępni w USA przez naszą stronę internetową profeto.pl/radio z przesunięciem czasowym według stref czasowych:
(-6h) USA east; 
(-7h) USA central;
(-9h) USA pacific.