link
logo-strony
27 stycznia, 2023
logo-strony
  •     STRONA GŁÓWNA    
  •     RAMÓWKA    
  •     ARCHIWUM    
  •     KONTAKT    
  •     STUDIA RADIOWE    
  •     GDZIE NAS SŁYCHAĆ    
  •     WSPOMÓŻ NAS    
logo-strony
27 stycznia, 2023
logo-strony
  •     STRONA GŁÓWNA    
  •     RAMÓWKA    
  •     ARCHIWUM    
  •     KONTAKT    
  •     STUDIA RADIOWE    
  •     GDZIE NAS SŁYCHAĆ    
  •     WSPOMÓŻ NAS    
  1. Strona główna
  2. Jak Fajnie Być Blisko Boga
  3. Jak Fajnie Być Blisko Boga - Świadectwa #20
Jak Fajnie Być Blisko Boga - Świadectwa #20

Dziś w naszym cyklu świadectw spotkanie z Esterą Kowalską. To będzie opowieść o podążaniu za Bożym Wezwaniem, o ogromnej Bożej Cierpliwości, a także o Bożej Mocy i wypełnianiu się Bożej Obietnicy. Powoli, etapami, Łaska po Łasce, śladami Jezusa i Maryi, śladami Eleonory Motylowskiej, o. Honorata Koźmińskiego w Zgromadzeniu Sług Jezusa.  

Zaprasza Piotr Zworski.

 

Avatar
Piotr Zworski
19 stycznia 2022

Jak Fajnie Być Blisko Boga - Świadectwa #20



Całość

Your browser does not support the audio element.

Wejścia

Your browser does not support the audio element.

Your browser does not support the audio element.

Your browser does not support the audio element.

Pozostaw odpowiedź

Powiązane artykuły

Jak Fajnie Być Blisko Boga - Moc Jego Zmartwychwstania #2 Jak Fajnie Być Blisko Boga - Moc Jego Zmartwychwstania #2
Z listu do Filipian 3, 7-12: Ale to wszystko, co było dla mnie zyskiem, ze względu na Chrystusa uznałem za stratę. I owszem, nawet wszystko uznaję za stratę ze względu na najwyższą wartość poznania Chrystusa Jezusa, Pana mojego. Dla Niego wyzułem się ze wszystkiego i uznaję to za śmieci, bylebym pozyskał Chrystusa  i znalazł się w Nim - nie mając mojej sprawiedliwości, pochodzącej z Prawa, lecz Bożą sprawiedliwość, otrzymaną przez wiarę w Chrystusa, sprawiedliwość pochodzącą od Boga, opartą na wierze -  przez poznanie Jego: zarówno mocy Jego zmartwychwstania, jak i udziału w Jego cierpieniach - w nadziei, że upodabniając się do Jego śmierci, dojdę jakoś do pełnego powstania z martwych. Nie [mówię], że już [to] osiągnąłem i już się stałem doskonałym, lecz pędzę, abym też [to] zdobył, bo i sam zostałem zdobyty przez Chrystusa Jezusa.   "Moc Jego Zmartwychwstania czyli spotkania przy pustym grobie". Dziś przy pustym grobie spotykam Małgosię Tarnowską z Ostrołęki. Jak sama mówi jej życie to droga do pustego grobu. Jej doświadczenie Zmartwychwstałego Jezusa opiera się z jednej strony na Tomaszu dotykającym ran Chrystusa, z drugiej na Piotrze wracającym do Galilei.  Zaprasza Piotr Zworski.
27 kwietnia 2022
Jak Fajnie Być Blisko Boga - ks. Tischner o nadziei Jak Fajnie Być Blisko Boga - ks. Tischner o nadziei
Dziś w programie na zakończenie 2020 roku spotkanie z Wojciechem Bonowiczem. Porozmawiamy o nadziei, mimo wszystko - nawiązując do tytułu książki ks. Józefa Tischnera. 
6 stycznia 2021
Jak Fajnie Być Blisko Boga - Trzej Królowie Jak Fajnie Być Blisko Boga - Trzej Królowie
Dziś - w Święto Objawienia Pańskiego - spotkanie z Trzema Królami. Naszym przewodnikiem będzie Roman Zając - autor książki "Trzej Królowie. Tajemnica mędrców ze wschodu". 
30 grudnia 2020
Jak Fajnie Być Blisko Boga - abp Fulton Sheen Jak Fajnie Być Blisko Boga - abp Fulton Sheen
Dziś w programie opowieść o abp Fultonie Sheenie. Jego autobiografia właśnie trafiła do księgarń. Niezwykła charyzma tego duchownego każdego tygodnia gromadziła przed odbiornikami radiowymi i te­lewizyjnymi trzydzieści milionów ludzi. Był pierwszym biskupem, który otrzymał nagrodę Emmy, autorem po­nad sześćdziesięciu książek, cenionym kapłanem i wybitnym intelektualistą. Naszym gościem będzie ks. Tomasz Jaklewicz. Zaprasza Piotr Zworski.
18 listopada 2020
Jak Fajnie Być Blisko Boga -  Agnieszka Stefaniuk Jak Fajnie Być Blisko Boga - Agnieszka Stefaniuk
Agnieszka Stefaniuk to pracująca mama siedmiorga dzieci, która od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz kobiet i mam. Na Instagramie prowadzi profil familyfunbymum, obserwowany przez 23 tys. osób, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami, inspiruje i wspiera kobiety. Ostatnio napisała także książkę "Jak to ogarnąć? Praktyczny poradnik zarządzania szczęściem ". Dzisiaj będzie naszym gościem. 
16 września 2020
Jak Fajnie Być Blisko Boga - 2019-12-11 (audio) Jak Fajnie Być Blisko Boga - 2019-12-11 (audio)
Zapraszamy na adwentową mini serię. Dziś odc.2.
11 grudnia 2019
AUDYCJE Historia i Wiara Homilie Jak Fajnie Być Blisko Boga Mój Franciszek Niebo w Gębie O Liturgii Serce w Serce z Jezusem Totus Tuus Transmisje Wywiady
RADIO Ramówka Archiwum Kontakt Aktualności Polecamy Aplikacja mobilna Reklama w radiu Wóz transmisyjny
GRUPA PROFETO.PL Profeto.pl Sklep Profeto.pl Parafia24.info Rekolekcje24.info Wspomóż nas!

Copyright © Realizacja Profeto-IT Wszelkie prawa zastrzeżone

logo-dol
×