Konferencja „Woda, burza, ogień, perła na dnie”

Zapraszamy do odsłuchania relacji z konferencji „Woda, burza, ogień, perła na dnie, czyli o różnych obliczach kobiecości”, która odbyła się 24 września w Tarnowie.

Konferencja I

Spotkanie dla kobiet otworzył wykład „Oblicza samotności”. – Możemy być samotne na różnych płaszczyznach - w związku, w małżeństwie, w singielstwie, w pracy, nawet wśród ludzi… Porozmawiajmy o tym – zachęca autorka prelekcji Monika Chochla.

Podczas konferencji wykorzystano materiały, które można odsłuchać poniżej:

O.N.A - Niekochana

Puma She Moves Us

Myslovitz - Długość Dźwięku Samotności

Konferencja II

Justyna Kaczorowska, autorka wykładu „nieWOLA, przebuduj siebie na nowo” szukała odpowiedzi na pytania: Co nie pozwala Ci pójść dalej? Dlaczego tak ciężko Ci odkryć Twoją “perłę na dnie?

Podczas konferencji wykorzystano materiały, które można odsłuchać poniżej:

Jestem taka piękna - zwiastun

Konferencja III

Sylwia Anderson-Hanney opowiedziała o różnych obliczach macierzyństwa. – Nie zawsze macierzyństwo to zadbane matki i uśmiechnięte dzieci. Chociaż tak też bywa. Masz prawo czegoś nie wiedzieć i nie radzić sobie z tą nową życiową sytuacją – z macierzyństwem.

Konferencja IV

Konferencję zamknęła Taisja Laudy. – Co to znaczy być spełnioną? Porozmawiamy o tym, kiedy kryzys może być szansą na rozwój i o tym, jak odważnie ruszyć w nieznaną drogę i poczuć się wreszcie spełnioną – wykład o tytule „odWAŻNIE… w nowym stylu”.

 

Konferencja „Woda, burza, ogień, perła na dnie, czyli o różnych obliczach kobiecości” organizowana jest w ramach projektu „Horyzonty” współfinansowanego z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.