Jak Fajnie Być Blisko Boga - Trzej Królowie
Dziś - w Święto Objawienia Pańskiego - spotkanie z Trzema Królami. Naszym przewodnikiem będzie Roman Zając - autor książki "Trzej Królowie. Tajemnica mędrców ze wschodu".
30 grudnia 2020
Jak Fajnie Być Blisko Boga - o. Dolindo i jego bliscy
Dziś kolejne adwentowe spotkanie z o. Dolindo Ruotolo. Tym razem swoją refleksją podzieli się z nami ks. Robert Skrzypczak.
Zaprasza Piotr Zworski.
16 grudnia 2020
Jak Fajnie Być Blisko Boga - Różaniec do Granic
Dziś w programie Maciej Bodasiński opowie o nowej akcji modlitewnej "Różaniec do granic Nieba". Na stronie internetowej wydarzenie www.rozaniecdogranic.pl zachęca aby zostać iskrą, która rozpali świat Bożą Miłością.
Zaprasza Piotr Zworski.
28 października 2020
Jak Fajnie Być Blisko Boga - Cykl wielkopostny #6
Dziś kolejne spotkanie z listem św. Jakuba, choć spojrzymy na niego w kontekście listów św. Pawła - czyli Nowy Człowiek w Chrystusie i Bóg, który objawia pełnię swojej Łaski.
Zaprasza Piotr Zworski.
1 kwietnia 2020
Nowy singiel Arkadio - wywiad
W dzisiejszym Poranku w Radiu Profeto odbyła się rozmowa z Arkadio - raperem, mówcą, autorem ogólnopolskiej akcji "Rób to co kochasz".
Tematem rozmowy był nowy singiel, który nosi tytuł "Gdy nie widzi nikt".
Zaprasza ks. Michał Olszewski SCJ.
19 marca 2020
Pozostaw odpowiedź