Projekt ABBA #4 w środę 5 stycznia TYLKO ONLINE!

Projekt ABBA to głoszenie kerygmatu połączone z modlitwą o uzdrowienie organizowane przez Profeto. Najbliższe ewangelizacyjne spotkanie odbędzie się w środę 5 stycznia o godz. 18.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach. Jednak ze względu na wzrost zachorowań i związane z tym ograniczenia liczby uczestników liturgii nie zaprosimy Was tym razem do Stadnik, ale tym goręcej zachęcamy do śledzenia transmisji w Radiu Profeto i na kanale profeto.pl w serwisie YouTube.

– Będziemy głosić kerygmat, czyli prawdę o bezwarunkowej miłości Boga Ojca do człowieka. Każdy z nas jest Jego ukochanym dzieckiem i każdy z nas może do Niego mówić „Abba”, to znaczy „Tatusiu” – mówi ks. Michał Olszewski SCJ, inicjator ewangelizacyjnych spotkań.

W czasie nabożeństwa fragmenty Pisma Świętego ze Starego i Nowego Testamentu będą komentowane przez trzech sercanów: ks. Michała Olszewskiego SCJ – twórcę Profeto, ks. Dariusza Lewczaka SCJ – proboszcza ze Stadnik oraz ks. Adama Pastorczyka SCJ – wicerektora sercańskiego seminarium. Między kolejnymi nauczaniami prowadzona będzie modlitwa uwielbienia, a po nich modlitwa o uzdrowienie. Nabożeństwo rozpocznie się po parafialnej Mszy św. o godz. 18.00.

Projekt ABBA jest kontynuacją ewangelizacyjnych spotkań z cyklu „Serce w Serce z Jezusem”. Tradycja tych ewangelizacyjnych nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie sięga Roku Wiary i rekolekcji „Credo” głoszonych w niewielkiej parafii Niskowa k. Nowego Sącza przez ks. Michała Olszewskiego SCJ.