Rekolekcje Wielkopostne 2022 – "14 przystanków" – ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE - Przystanek 3 (video)

– Pierwszy upadek symbolizuje nasze codzienne, małe z pozoru, grzeszki, które tak naprawdę składają się na „sytuację zmęczeniową”. Suma tych małych grzeszków – drobnych zaniedbań, ominiętych natchnień czy możliwości czynienia dobra – potrafi nas złamać. (…) Jezus dzisiaj bierze to wszystko na siebie i pokazuje nam, że możemy wstać z tego zmęczeniowego złamania i upadku i zacząć od nowa – mówi ks. Michał Olszewski SCJ w rozważaniu drugiej stacji „Pan Jezus upada pod krzyżem po raz pierwszy”.

„14 Przystanków” to rekolekcje wielkopostne przygotowane przez Profeto. Jest to cykl medytacji do kolejnych stacji drogi krzyżowej, które prowadzi duet ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE. Odcinki rekolekcji „14 Przystanków” ukazują się od 10 marca w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu na portalu profeto.pl. Zainteresowani mogą zostawić swojego maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.