SacroExpo 2020 - dzień III

XXI Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO 2020.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania dwóch konferencji.

Konferencja I - Jakie obowiązki z zakresu ochrony przeciwpożarowej ciążą na administratorach obiektów kościelnych i związane z tym konsekwencje praktyczne i prawne? - bryg. Sławomir Pietrzykowski 

Konferencja II - Jakie obowiązki dotyczące ochrony zabytków ciążą na administratorach obiektów kościelnych oraz konsekwencje prawne zaniechania tych działań? - Anna Żak (od 47 min.)

Zapraszamy do słuchania!

Targi SACROEXPO to wyjątkowe spotkanie uBogacające! Uczestnicy wydarzenia mogą zapoznać się z ofertą wysokiej jakości dewocjonaliów, symbolów wiary oraz szeroką gamą materiałów piśmienniczych i homiletycznych w atrakcyjnych cenach. Dodatkowym urozmaiceniem spotkania są tematyczne wystawy i merytoryczne spotkania. Wśród nich jest m.in. wystawa poświęcona kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych i zakonnych, konferencja poświęcona różnym wymiarom kultury w czasie pandemii oraz prelekcja połączona z prezentacją starożytnych obiektów z czasów Chrystusa. Goście targów mogą zapoznać się również z twórczością tegorocznych laureatów PER ARTEM AD DEUM poprzez specjalnie zaaranżowaną wystawę.