Serce z piernika – wesprzyj Profeto! 2021

Robimy to tylko raz w roku. Właśnie jest ten wyjątkowy czas, kiedy uruchomiamy akcję „Serce z piernika – wesprzyj Profeto”. Zwracam się do Waszych serc o wsparcie naszych działań ewangelizacyjnych. Odwdzięczymy się wyjątkowym sercem.

Wszystko, co udało się nam do tej pory osiągnąć – nasza redakcja, studia radiowe, wóz transmisyjny, kolejna częstotliwość FM i nowy nadajnik, DAB+, ciągle rozwijający się portal profeto.pl i aplikacja mobilna, a także nowe dzieła, które są w naszych planach – to wszystko jest możliwe dzięki Bogu i Waszej hojności! 

Każde dzieło ewangelizacyjne podejmowane przez Profeto to owoc hojnego wsparcia – zarówno duchowego, jak i materialnego – naszych słuchaczy i czytelników. My ciągle chcemy się rozwijać i nieustannie głosić Dobrą Nowinę o Jezusie, docierając z nią zwłaszcza tam, gdzie jest o niej jeszcze bardzo cicho albo w ogóle nie słyszano. 

To z tego powodu po raz kolejny ośmielamy się Was prosić o wsparcie. Wyciągamy więc do Was nasze ręce, na których jest piernikowe serce. W tym roku bardzo wyjątkowe – lukrowane. Serce z pełni serca. Do wypieku każdego dodaliśmy ogromną dawkę miłości. Nasze serca będziecie mogli powiesić na swojej choince albo smacznie schrupać, myśląc ciepło o nas. Prosimy, włączcie się w naszą piernikową akcję. Tyle, ile nas wspomożecie, tyle nowych rzeczy będziemy mogli zrobić.

Aby wziąć udział w piernikowej akcji, wystarczy wysłać dowolną kwotę na rachunek bankowy: Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusowego: 74 1600 1462 1847 3641 5000 0001, a w tytule przelewu wpisać „serce z piernika” lub przez system PayPal (wówczas prosimy o informację mailową z adresem do wysyłki na fundacja@profeto.pl).

Żeby przedłużyć tę wspólnotę serc, prosimy, przyślijcie nam zdjęcia z otrzymanymi sercami. Zrobimy z nich wyjątkową galerię.

Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć! Obiecujemy Wam naszą modlitwę. Niech Bóg Wam błogosławi!

Ks. Michał Olszewski SCJ wraz z całą Grupą Profeto