ŚwiadoMY – dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-09-22 (audio)

Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto!

Lęk dziecka. Jak do niego podejść i się go nie bać? Czy lęk może być informacją?

Avatar

ŚwiadoMY – dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-09-22 (audio)

Dowiesz się z nich jak pomagać, chronić i edukować. Wspólnie możemy podjąć działania, które przyczynią się do zwiększenia naszego bezpieczeństwa!

"ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel" - Bądźcie z nami! Bądźmy świadomi!

Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Pozostaw odpowiedź

Powiązane artykuły

Cywilizacja Serca Jezusowego w duszach i w społeczeństwie - Dz. I Cywilizacja Serca Jezusowego w duszach i w społeczeństwie - Dz. I
W dniach 8-9 października 2021 r. w krakowskim Domus Mater odbywała się konferencja pastoralna Sercańskiego Centrum Duchowości zatytułowana „Cywilizacja Serca Jezusowego w duszach i w społeczeństwie”. Oto zapis pierwszego dnia konferencji.
„Zamiast broni instrumenty” – koncert African Music School w Radiu Profeto „Zamiast broni instrumenty” – koncert African Music School w Radiu Profeto
Hipolit, Matara i Jospin od czerwca do września koncertowali w kilkudziesięciu miejscach w Polsce. Na ich trasie znalazły się też Stadniki, gdzie Radio Profeto zarejestrowało ich koncert – do usłyszenia w piątek 24 września o godz. 17.00.
Sympozjum naukowe „Maryja w teologii i sztuce chrześcijańskiej” Sympozjum naukowe „Maryja w teologii i sztuce chrześcijańskiej”
Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów w Stadnikach zaprasza na relację z e-sympozjum naukowego „Maryja w teologii i sztuce chrześcijańskiej”, które odbyło się 6 maja br.
SacroExpo 2020 - dzień II SacroExpo 2020 - dzień II
XXI Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO 2020. Zapraszamy do wysłuchania nagrania konferencji pod tytułem: "Dialogi o Religii - Kościół w czasie pandemii". Zapraszamy do słuchania!
Stokrotka pospolita Stokrotka pospolita
Niebo w Gębie - audycja kulinarna Eweliny Zamojskiej, codziennie od poniedziałku do piątku o 15:30 i 18:10 w Radiu Profeto 92.1 FM.
Nowa płyta Arkadio "Gdy nie widzi nikt" - wywiad Nowa płyta Arkadio "Gdy nie widzi nikt" - wywiad
Moś, Marika, Sztaba, Vix.N, Andrus, Koterski, Bosski i inni obok Arkadio na jego najnowszej płycie - "Gdy nie widzi nikt". W dzisiejszym Poranku w Radiu Profeto rozmowa z twórcą krążka o kulisach jego powstania. Całą płyta dostępna jest na kanale Spotify KLIK. Zaprasza ks. Michał Olszewski SCJ.