ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-06 (audio)

Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto!

ŚwiadoMY wychowawca.

Avatar

ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-06 (audio)

Dowiesz się z nich jak pomagać, chronić i edukować. Wspólnie możemy podjąć działania, które przyczynią się do zwiększenia naszego bezpieczeństwa!

"ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel" - Bądźcie z nami! Bądźmy świadomi!

Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Pozostaw odpowiedź

Powiązane artykuły

Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S03E06 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S03E06
Nowy cykl audycji Busol@, w którym będziemy mówić o christianofobii. Busol@ – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek VI - Czy Kościół staje się miejsce przegranych? Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S03E01 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S03E01
Nowy cykl audycji Busol@, w którym będziemy mówić o christianofobii. Busol@ – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek I - Zarysujemy plan najbliższych 7 spotkań. Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S02E06 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S02E06
Nowy cykl audycji Busol@, w którym będziemy mówić o prześladowaniach na tle religijnym. Busol@ – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek VI - Bunt przeciwko kulturze zachodu. Czy chrystianofobia jest jej wyrazem? Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S02E01 Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S02E01
Nowy cykl audycji Busol@, w którym będziemy mówić o prześladowaniach na tle religijnym. Busol@ – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek I - Czym jest christianofobia? Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Rodzina – wyzwania i szanse dzisiaj - 2019-12-29 (audio) Rodzina – wyzwania i szanse dzisiaj - 2019-12-29 (audio)
Jaka jest kondycja współczesnej rodziny? Jak funkcjonuje w otaczającym nas świecie i w Kościele? Jak może wyglądać jej przyszłość? Na te niełatwe pytania postara się poszukać odpowiedzi Piotr Patejuk w cyklu audycji "Rodzina - wyzwania i szanse dzisiaj" na antenie Radia Profeto!
ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-08 (audio) ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-08 (audio)
Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto! ŚwiadoMY wychowawca w kontekście komunikacji.